Barış dove güvercin modeli tüy kürk hayvan ev dekorasyon

p7753

Yeni ürün

₺56.47

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 27cm x 16cm x 18cm (10.63in x 6.30in x 7.09in)


ürün adı: simülasyon güvercin tüyleri
ürün malzeme: iç plastik modeller Harici tüy elle yapıştır
ürün özellikleri: 19*9*18 cm (manuel ölçüm)
Heze şehir doğduğu yerdir simülasyon hayvan, ve makro sanat simülasyon hayvan kürk yapmak erken üreticileri Makro sanat kürk co LTD., uzun vadeli tedarik kürk oyuncak, kürk el sanatları, simülasyon kürk hayvan el sanatları, oyuncak hayvanlar, kürk, tüy el sanatları. köpek kedi ürünleri dahil simülasyon, simülasyon, simülasyon, simülasyon deve, simülasyon eşekler, sığır, simülasyon simülasyon yak, simülasyon tavşan, keçi simülasyon, simülasyon koyun, geyik simülasyon, simülasyon zürafa, kanguru simülasyonu, kaplan, aslan ve tilki, koala, simülasyon koalas, simülasyon, simülasyon Kurt, simülasyon penguenler, simülasyon sincap, simülasyon panda, kartal, tavuk. canlı simülasyon ürünleri, kalitesi mükemmel, fiyat olumludur, esnek sipariş yolu. Heze edilecek alana yapan kürk geleneksel oyuncaklar işleme, biz yerel araştırma ve geliştirme yeteneği kullanın, bol kürk kaynakları ve emek kaynakları geliştirme ve üretim modelleme simülasyon kürk hayvan ürünleri her türlü, tüm ürünler üretmek için ilk içine enjeksiyon hayvan şekilleri, kabuk ile tavşan saç ve yün. canlı simülasyon ürünleri, kalitesi mükemmel, fiyat olumludur, esnek sipariş yolu. saygılarımızla karşılama müşteriler yurtiçinde ve yurtdışında, sormak işbirliğini görüşmek üzere
hayvan simülasyon el sanatları nedir:
simülasyon hayvanlar hayvan kürk yapılmış kullanın, fiziksel boyutu uyarınca örnekleri, deri bir tür oyuncak hayvanlar. düzenli göre hayvanların ifadeleri ve hareketleri, simülasyon hayvan formları, gerçekçi. gibi daha fazla insan aşk evcil, hayvan dükkanları, pet hastane gürledi yavaş yavaş. ancak, çeşitli nedenlerle, seven insanlar birçok evcil edemez veya evcil hayvanlar için uygun değildir, hamile kadınlar gibi, sonra ortaya çıkması simülasyonu pet büyük ölçüde kendi ihtiyaçları makyaj oldu. gerçekçi bir simülasyon kedi köpek, ne besleme, bakım olmadan, ayrıca insanlar mutluluk getirmek.
ürün özellikleri:
gerçek kürk, derin işleme, geniş çeşitliliği, pürüzsüz şekil, dinamik canlı, gerçekçi, yumuşak ve rahat. hasar direnci güçlü, kırmak kolay değil. atmaktadır değil (öpücük sadece alınan ilk biraz yüzen saç olacak, zihin yavaş çekim), kirlenme ücretsiz. gerçek kürk son derece kolaydır özellikleri gri, temiz tutmak için uzun bir süre (toz: tarak, ve saç kurutucu can; yağ lekeleri: kuru temizleme mevcuttur, ve yıkama yok)
nasıl temizlenir:
İlk ıslak bez ile silin deterjan ile, sonra kuru kuru kağıt veya bez. kürk simülasyon hayvan kullanımı tutkal daha saç, yıkanmış edilemez, değil çok zor silin, veya size saç düşecek! eğer bir dağınık devlet içinde kürk, tarak ile hafifçe olabilir uygun yolu, istediğiniz şekilde gibi giyinmiş, ona göstermek benzersiz dekoratif değeri.
fiyat hakkında:
simülasyon hayvan yüksek dereceli esnaflar sanat ve el sanatları aittir, ürünün kalitesi güzel sanatlar ve el sanatları derecesine bağlıdır ve kürk malzeme seçin kalite. firmamızın gerçek kürk simülasyon hayvan el sanatları üretimi yüksek dereceli ürünleri vardır, eski aktör fashioned tarafından, yüksek dereceli kürk veya klas kürk KULLANıR, gibi yüksek dereceli kunduz tavşan yün veya yün ve kürk birkaç yüksek sıcaklık dezenfeksiyon işleme sonra, tatsız kirlilik içermeyen! diğer sıradan piyasada benzer ürünlerin farklı kürk ürünleri ve peluş oyuncaklar. şirketin ürünleri müşteriler için bakınız, bağımsız marka eğilim hattı esnaflar mefruşat ürünleri

  • stil: pastoral
  • malzeme: Plastik
  • tema: Hayvan

Etiketler: Ucuz Barış dove güvercin modeli tüy kürk hayvan ev dekorasyon, Yüksek Kalite Barış dove güvercin modeli tüy kürk hayvan ev dekorasyon, Çin Figürinler & Minyatürleri Tedarikçiler.

Aksesuarlar