COB LED büyümek Işık 400 W G3 PRO SERISI tri-band kırmızı 630 + mavi 460 + sıcak beyaz 7:2:1 Entegre çip LED ücretsiz Dropshipping

p76698

Yeni ürün

₺1 886.49

 • Birim Tipi: parça
 • Paket Boyutu: 62cm x 36cm x 16cm (24.41in x 14.17in x 6.30in)


Yaptık büyük gelişmeler şekilde led tasarlanmıştır ve genel etkinliğini en son g3 pro serisi ışıkları büyümek. şimdi sadece kullanımı koçanı led setleri büyüteç lensler izin konsantrasyonu led açısı yoğunlaştırmaya büyük, sağlarken bize kontrol açısı daha fazla nüfuz için, yoğunluğu, ve kapsama alanı. Biz de kesme gürültü seviyeleri kullanarak yarısında yeni fanlar tüm kesim sırasında sıcaklık geri 30 derece Fahrenheit. Bizim iki iki tasarım yapısı bir şey gidecek ile g3pro serisi sağlar büyük ışık kapsama ve yoğunluğu, eklemek için izin kadar ışıkları için oda büyür sadece istifleme yan yana.
Nedir koçanı led anlamına?
Koçanı led gemide çip, çıplak çip bir iletken veya non- iletken yapıştırıcı bağlı bağlantı yüzey, ve sonra tel bağları elde etmek için elektrik bağlantısı, koçanı led adlı koçanı led kaynağı, cob led modülü.
özellikleri:
- boyutu: 560*300*h70mm
- Üreticiler: koçanı led
- modeli: g3 pro serisi 50-8
- kapsama alanı: 3 x 3
- yol yongaseti: 50w koçanı led
- Güç tüketimi: 400w
- nominal saat: 50,000
- dünya çapında gerilim: 85V-265V
- modüler güç kablosu( bize mevcut, uk, ab, au)
- garanti: 24 ay herşey
Lens sistemi-
çünkü yüksek yoğunluklu bizim g3 pro serisi büyümek ışıkları, onlar tavsiye sadece yetiştiricileri bilmek ve anlamak bitkiler iyi. çünkü yeni led lens teknolojisi artırır ışık nüfuz ölçüde, bitkiler göstermiştir üretmek çok daha yüksek düzeyde reçine sırasında meyve/çiçeklenme dönemi.
patentli lens teknolojisi sağlar kontrol açısı çok daha doğru
Karşılığında sağlar büyümek ışığı karşılamak için çok büyük bir alan önceki modellere göre benzer watt.
Yeni modüler tasarım-
Yeni modüler tasarımı tutar çoğunluğu led çalışma bile bir modül durması izole ederek kötü modülü. Her biri led çalışması ile bağımsız led sürücü besleme.
Olası onarım yapılabilir çok daha kolay ve daha hızlı sadece anahtarlama kötü dışarı modülü açtı iyi bir.
Biz de kolayca yükseltme ışık için gelecekte yeni modeller sadece anahtarlama eski modülleri gelişmiş modelleri.
Yeni havalandırma tasarım-
Yeni ayrılmış ısı alüminyum temel, güçlü fırça- az fanlar, ve açık hava kasa tasarımı birim tutun üzerinde çalışan 30f daha serin önceki tasarım tüm üretirken daha az gürültü daha önceki büyümeye ışık modelleri. Gürültü bir sorun eski hatları ışıklar büyümeye yol açtı ama biz bu sorun çözüldü izole ederek güç ve led modülleri böylece ısı çıkışı değildir ile çarpılır her modül.
Büyük bir ısı- alüminyum temel yüklenmiştir her güç modülü ile birlikte bir çift rulmanlı ultra sessiz fırça- daha az fan başına iki modül.
Biz de açtı havalandırma delikleri iki tarafta davanın izin çok daha büyük hava arasında elektrik bileşenleri ışık ve ısı- alüminyum ömrünü uzatır ünite ve sağlar sıcaklık düşük kalmak ana kullanmanın avantajı led geleneksel sakladı üzerinden ışıkları.
G3 pro serisi vs eski serisi-
Basitçe, bizim g3 pro serisi ışıkları büyümek söndürüldü 20%- 30% çok ışık olarak( par) eski dizi ışıkları büyümek ve kullanımı neredeyse aynı güç miktarı.
Yoktur led ışık Piyasada geliyor yakın g3 pro serisi ışıkları büyümek ışık çıkışı( par), ısı dağılımı, ve güç kullanımı.
Fiyat da rakipsiz. Bizim ışıkları inşa ve dizayn personel tarafından. Sürekli çalışan geliştirmek ışıkları büyümek teknoloji daha iyi olur hangi meydana geliyor üstel oranda.
Her yeni ışık serisi büyümeye serbest, genel verimlilik ve etkinliği üç katına daha. Yeni modüler tasarım yok endişe Işıkları olma eski olarak ya göndermek yeni modülleri veya yükleyin sizin için bir fiyat kısmı mal olacak yeni satın ışıkları.
Kapsama alanı-
Sırasında vejetatif aşamasında bitki büyüme, bitkiler gerekmez aynı yoğunlukta ışık gibi çiçeklenme sırasında sahne.
G3 pro serisi monte edilebilir birkaç metre üzerinde bitkiler vejetatif aşamasında ve kapsayabilir şaşırtıcı derecede büyük alanı mükemmel penetrasyon gölgelik içine.
Bizim g3 pro serisi son derece iyi çalışıyor hem de vejetatif ve çiçeklenme aşamaları büyüme, ve için de idealdir anne bitki. Için fide ve klonlar, en iyi geri ışık birkaç metre hassasiyeti nedeniyle bitkilerin bu aşamalar sırasında. Sırasında ağır çiçeklenme dönemi, en iyi taşımak için içinde ışık 1.0"-3.0" metre bitkinin üst iyi penetrasyon ve kapsama. önemlidir yakından izlemek bitkiler herhangi bir potansiyel beyazlatma oluşur zaman ışıkları indirilir 3 içinde" veya daha az gölgelik.
Beyazlatma oluşur ışık için çok yoğun bitki absorbe edebilmek mevcut tüm ışık, ve özgü belirli suşları. Genellikle yerli bitki Ekvator alanları sürdürmek bir daha yoğun üzerinde ışık yerli bitki kuzey veya güney yarımküredeki. Zordur tahmin tam kapsama alanları her hafif büyümeye led çeşitli faktörlere bağlı dahil bitki sayısı, yüksekliği bitkiler, büyüme aşamasında, gerginlik tipi, ve konteyner boyutu. Bir genel tahmin kapsama alanı sadece.
Lens açısı olacak 75 derece, olmadan lens açısı olacak 120 derece.

 • öğe Türü: Grow Lights
 • belgeleme: CCC,CE,CQC,EMC,FCC,GS,LVD,PSE,ROHS,SAA,UL,VDE
 • Dim edilebilir mi: Hayır
 • gerilim: 85-265V
 • uzunluk: 30inch
 • Özellikler: a
 • gövde Malzemesi: Demir
 • Güç Kaynağı: AC
 • genişlik: 56
 • garanti: 24 months
 • ışık kaynağı: LED Ampuller
 • Model Numarası: G3 PRO SERIES 50-8

Etiketler: Ucuz COB LED büyümek Işık 400 W G3 PRO SERISI tri band kırmızı 630 + mavi 460 + sıcak beyaz 7:2:1 Entegre çip LED ücretsiz Dropshipping, Yüksek Kalite COB LED büyümek Işık 400 W G3 PRO SERISI tri-band kırmızı 630 + mavi 460 + sıcak beyaz 7:2:1 Entegre çip LED ücretsiz Dropshipping, Çin LED Işıklar Büyümeye Tedarikçiler.

Aksesuarlar