Maun sekiz süsler Zodyak at bir zengin el sanatları mobilya dekorasyon ofis hemen

p7667

Yeni ürün

₺2 785.87

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 30cm x 30cm x 30cm (11.81in x 11.81in x 11.81in)


bu dükkanda panelli ürünleri ürünleri, ürünleri piyasada mevcut, genellikle sadece basit Bagua kullanın, Tai Chi desen, doğal meyve. bizim ürünleri, Zhouyi sayıda öğrenme prensibi kullanımı, zarif tasarım. beş element kullanımı, yin ve Yang Sancai tutarlılık, saf, matematiksel, malzeme seçimi ve doğru zarif sıralama. tasarım felsefesi Feng Shui faaliyetleri daha tam absorbe doğadan Qi, Tai Chi, Bagua etkisi oynamak saf, güçlü imkanı, ve sonra bağlı doğal yeşim, beş imparator para, cesur, gümüş külçe, maun, saf oluşumu ve güçlü aura. açık, açık: Geomancy ürünleri önemli işleme gerektirir, biz tamamen alan geliştirmek.
adı: ışık maun sekiz süsler Zodyak at hemen bir zengin el sanatları ofis mobilya dekorasyon
malzeme: Maun
" sekiz atlar " Xu Beihong temsilcisi biri çalışır, sekiz, sekiz atlar at dörtnala manly öncesinde, farklı tutum, at yüksek içinde dinç, yenilenir. at en karakteristik, onun arka ayakları zemin kapalı itmek için, forepaw göğe yükseldi, mane rüzgara karşı sallayarak, gururla Jan kuyruk, sınırsız özgürlük.
" sekiz " Xu Beihong verdi olduğunu genel bir başyapıt. zaman genel Chenault oldu galip gelen battlefield , baş Fenti sekiz steeds beraberlik, Çin ülkenin ruhunu yansıtan boyun eğmez, ve Xu Beihong nadir bir resim bir başyapıt. " dörtnala at gibi gelgit, yürümek bin li bir gün. sadece bana mad battlefield genelinde dörtnala, Shenzhou dikey patlatır gitti " dörtnala at, gösteri tolerans olduğunu, güç serbest ve ötesinde ruhudur. Xu Beihong sekiz uçan hırs şekillenme, ruh.
[at] Feng shui rolü:
at flabby güçlü bir ilgi vardır, ve Feng Shui okul atlar değildir içinde ayrıldı gitar beast veya şiddetli canavar, kolayca hakim olamaz ve kontrollü flabby çünkü olduğunu, ama çoğu kişi veya at resmi bir Jin Jue Ji beast olarak. uygun kullanımı için önemlidir Feng Shui Ma böylece.
1, Ma değil rağmen evil, ama orada boost insanların rolü, cesur ve kısıtsız doğası nedeniyle, ve güçlü bir sonsuz zaman vardır, yani dekorasyon Feng Shui marang bir tezahürat olarak yorucu.
2, at servet transferi sürebilirim, böylece neden olabilir daha sorunsuz. tam oyuna için at Feng Shui, biz dekorasyon aralığı önem gerekir, Equus öğleden sonra, yani evde veya işyeri güney için en iyi yer olabilir. ama at Zhicai seçiminde, altın, yeşim veya bakır iyidir, kesinlikle kullanmayın plastik, çünkü bu güç ruhu değildir.
3, kilitlenme durumu kırmak için, gibi promosyon, evlilik ve göç, ama aynı zamanda önemli yardım. kendi ideal elde etmek istiyorsanız, en iyi at yönünde. göç değiştirmek istiyorsanız, gösterecektir Feng Shui Ma ile ayda bir midilli. eğer evlilik şeftali çiçeği duygularını sarkaç ile olmaktır.

  • Wood material: Mahogany
  • modelling: animal
  • No.: 21.

Etiketler: Ucuz Maun sekiz süsler Zodyak at bir zengin el sanatları mobilya dekorasyon ofis hemen, Yüksek Kalite Maun sekiz süsler Zodyak at bir zengin el sanatları mobilya dekorasyon ofis hemen, Çin Figürinler & Minyatürleri Tedarikçiler.

Aksesuarlar