2 adet PLC 1x8, 9 port ile SC/UPC ve 0.5 m uzunluk 900um gevşek tüp

p12348

Yeni ürün

₺121.88

  • Birim Tipi: Paket
  • Paket Boyutu: 12cm x 12cm x 5cm (4.72in x 4.72in x 1.97in)


özellikleri:
- düşük ekleme kaybı
-yüksek geri dönüş kaybı
- iyi tekdüzelik
-çeşitli bölünmüş oranı
-sigortalı fiber splitter
-düşük PDL
-çevre istikrarlı
uygulamalar:
yüksek hızlı iletişim sistemleri
Fiber enstrümantasyon
sistemi ve sinyal izleme
CATV Sistemleri & Fiber Sensörler
yerel Alan Ağı
parametreler:
tipi
1 × 2
1 × 4
1 × 8
1 × 16
1 × 32
1 × 64
çalışma Dalgaboyu (nm)
1260 ~ 1650
lif tipi
G652, G655, G657 veya özelleştirilmiş
ekleme Kaybı (dB)
4.0
7.3
10.5
13.7
16.9
21.0
dönüş Kaybı (dB) (S/P)
50/55
50/55
50/55
50/55
50/55
50/55
polarizasyon Bağımlı Kaybı (dB)
0.2
0.2
0.3
0.3
0.3
0.4
yönelme (dB)
55
55
55
55
55
55
dalgaboyu Bağımlı Kaybı (dB)
0.3
0.3
0.3
0.5
0.5
0.5
· sıcaklık Kararlılığı
(-40 ~ 85 ° C) (dB)
0.5
0.5
0.5
0.5
0.5
0.5
çalışma Sıcaklığı (° C)
-40 ~ 85
depolama Sıcaklığı (° C)
-40 ~ 85
yerleştirilmesi ile connnector 0.2dB. eklemek olduğunu

  • Marka Adı: CICVCHC
  • Model Numarası: PLC1x8-02
  • Type: 1x8
  • Package: 4x4x40mm Stainless Steel tube
  • Fiber Length: 0.5m
  • Fiber Type: Single Mode (9/125) with 900um loose tube
  • Connector: SC/UPC
  • Packing: 2pcs per big poly bag

Etiketler: Ucuz 2 adet PLC 1x8, 9 port ile SC/UPC ve 0.5 m uzunluk 900um gevşek tüp, Yüksek Kalite 2 adet PLC 1x8, 9 port ile SC/UPC ve 0.5 m uzunluk 900um gevşek tüp, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

Aksesuarlar