Çok güzel El Sanatları Emaye YiXing Zisha Çaydanlık, işareti, Ücretsiz nakliye

p12046

Yeni ürün

₺310.59

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 30cm x 30cm x 30cm (11.81in x 11.81in x 11.81in)


uygulama yıl binlerce aracılığıyla, bulundu, ZiSha demlik çay ile, zamansız mellow lezzet, suyu, çay süslenmiş olarak emebilir, uzun ile, kabarcık çay lezzet, daha iyi. böylece, çaydanlık da ortaya çıktı, yapımı Çaydanlık usta, ustaları, tarihin ustaları ön plan gelecektir, tek tek onların isimleri ve performans yükselişi ve düşüşü Çaydanlık ile iç içe. çaydanlık açık artırmada pazarı boğa, bir koleksiyon " antika " bir pot, ustaların ünlü eserleri genellikle bulmak zor.
Yixing çaydanlık, Ming Hanedanı Masanori yıl başladı. Yixing çaydanlık bir sanat eseridir, onun güzel şekli, renk, şirin. öte yandan, bu gerçek
malzemeleri, Ming ve Qing hanedanları, yükselişi ile birlikte porselen, Yixing mor kum sanatı çarçabuk geliştirdik.
Yixing çaydanlık özel malzeme olarak, aşağıdaki özelliklere sahiptir: 1. Çay lezzet kaybetmeden, renk, lezzet ve Yun vardır, çay daha alkol Yufang Qin yapmak. 2 uzun mor kullanır, vücudun daha fazla ışık, çünkü bu çay bira süreci kendisi pot yükseltebilirsiniz. 3 mor kum akut dejenerasyon sıcak ve soğuk iyidir, yangın yanan koyabilirsiniz, mikrodalga patlama kullanamazsınız. 4 ısı yavaş yavaş, ve yalıtım, hissetmeden rehberlik ve yardım kullanımı sıcak. 5 yeşil çay vücut aroması emebilir, çay demlik ile çok sık dik ve bazen çay tutun olduğunu, kokulu çay, su var. 6. Çaydanlık çamur demleme çay rengi ve genellikle bir içine kabarcık siyah çay demlik ile ilgili kırmızımsı-tarafından kahverengi kırmızımsı-kahverengi, genellikle sıcak yeşil çay, bir içine kum pot kırmızı-kahverengi tan tarafından. Pot renk değişiyordu oldukça ilginç. 7. Yixing iyi plastisite vardır, fırın içine ateş kolay değil deformasyon, yani kalıplama şekiller çeşitli yapmak için özgür olabilir, mor kum çiçek mal, kas desen şekil kendine yeten 8 benzersiz nefes performans olabilir. tencere nefes su geçirmez sistemi, dikim çiçekler ve ağaçlar kolayca survive, çürümeye kolay değildir. ek olarak onun nefes performans, kullanımı kolay çay tadı, ama Geye kokmuş değil.

  • Marka Adı: edmoogrel
  • bölgesel Özelliği: Çin
  • value: Have very good collect value
  • Place of Origin: CN;JIA

Etiketler: Ucuz Çok güzel El Sanatları Emaye YiXing Zisha Çaydanlık, işareti, Ücretsiz nakliye, Yüksek Kalite Çok güzel El Sanatları Emaye YiXing Zisha Çaydanlık, işareti, Ücretsiz nakliye, Çin Şişeler, kavanoz ve Kutuları Tedarikçiler.

Aksesuarlar